hanny 2

Víte,že kouření vás může zachránit před rakovinou plic?

Přečtěte si tohle -
http://freeglo­be.parlamentni­listy.cz/Arti­cles/1599-koureni-vas-muze-zachranit-pred-rakovinou-plic-.aspx

Nejlepší odpověď
briketka10

a proto kouříme že :))

Další odpovědi
Ar

Samé dobré zprávy. Kouřením proti rakovině, káva prodlužuje život.
No já snad budu nesmrtelnej.

Drap

Proto taky my slabí jedinci kouříme. Neni to tím, že by nám to chutnalo, ale jen tím, že jsme více informováni.

tom004

No vida.Ne,že bych věřil úplně všemu,ale ne nadarmo se říká,„není šprochu,aby..­..........“. Jdu si dát jednu zdravotní. Jo,a je to dnes už třetí.

aramah

No, proto jsem stále v dobré kondici.
Já tu budu fakt strašit až do toho roku 2100.

pusinka50

Něco o ochranné vrstvičce hlenu v plicích jsem už četla, tenhle článek jsem si dala tu práci přečíst podrobně celý, věřím tomu. To abych začala kouřit ještě víc, abych měla dost té ochranné vrstvy:-)

arygnoc

pre fajčiarov nič nového.
to len nefajčiari si myslia, ako sú múdri. Preto zomierajú tak mladí.

Pájo

Koukám, že dokud ta ptákovina bude viset na internetu, pořád bude někoho uchvacovat v tom smyslu, že má vlastně odůvodnění pro svoji závislost na nikotinu… už jsme to tu před nedávnem probírali:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-si-myslite-o-tomto-clanku-5
můj názor zůstává stejný.

quentos

ovšem podtrhněme v článku slovní spojení „určité množství“…

Pájo

ano, ano…určité množství, tj. nepatrné. V jedné cigaretě několikanásobně překročené a určitě ne kouřené.

Ale pokud si, vy kuřáci, myslíte, že plíce jsou od přírody koncipovány jako prostor pro usazování dehtu a jiných „produktů“ hoření (vč. dioxinů) jen z vesela dále 😉