Víte,že je v Lídlu retro týden?

Objevil jste někdo v Lidlu ty staré věci,které byly kdysi normálně v prodeji?
Mám na mysli,mléko v sáčku,meltu,ma­sox,eskymo atd.
Přikládám letáček,
Díky všem za odpovědi:
http://www.li­dl.cz/cs/nabid­ka.htm?id=534
Ono jde o to se asi trošku více zasmát pánové,jeliko mléko v pytlíku a podobné věci dnes asi jen tak neuvidíme jinde,Ono to vše dalo asi dost práce lidem ,kteří toto připravili,
Tak to asi chápu já.

Nejlepší odpověď
dudu

Už pouze z nostalgie stála návštěva Lidlu v tomto retro týdnu určitě za návštěvu. Se slzou v oku si manželka např. koupila mléko v sáčku s dodatkem, že část pytlíku využije jako pomůcku při zdobení perníků a moje maličkost si odnesla gothajský salám, lanšmit a májku. Vše bylo vyrobeno podle receptur z roku 1977, takže třeba gothaj, na rozdíl od dnešních humusů obsahuje 80% vepřového a hovězího masa.

Další odpovědi
gecco

Ses zbláznil??
Mám svištět do Lidlu na mlíko v pytliku a masox?? – tedy to, co bylo (i) za komunistů naprostou nouzí???
😁
Šmarjááá…
Doplňuji:

…„Ono to vše dalo asi dost práce lidem ,kteří toto připravili“…
😁

Jasně – a všichni ti lidé se těší na naše rozzářená očka a budou nám rozdávat žvejky a nafukovací balonky, na parkovišti budou kolotoče a za kasama sedět klauni…
:-OOO
Tak tímhle jsi to fakt báááječně odůvodnil…
😁

Lamalam

Nevím, že je v Lidlu nějaký týden.

abendsbrot23

Vím.

Nevíteto?

Ano vím, mám od tamtud mlíko v pytlíku, odol pastu a mira mint. 🙂

RyuzakiKate

Hehe, bílá síla… :)
Možná se tam zastavím za kamarádkou, která tam dělá, zamlouvá se mi to mejdlo s pastou a jelením lojem :P

arygnoc

@dudu:

nominácia za ten gothaj, ten pravý socialistický gothaj.

;-Q

dudu

ad arygnoc: díky a jen pro zajímavost – kilová šiška zmíněného salámu stála stovku. Je na ní deklarováno složení: 56% vepřové maso, vepřové sádlo, 34% hovězí maso, jedlá sůl, sladká paprika, černý a bílý pepř. muškátový ořech, muškátový květ a sušený česnek. Jak je zřejmé ono to šlo a ono to i dnes jde. Možná by stačilo jen si dupnout.