oskar

Víte,že je dnes 11.1.2011…

Nejlepší odpověď
kropitko

Hm,,no a zítra je 12.1.2011

Další odpovědi
anonym

vím nic převratného mě nepotkalo a ani slibovaný konec světa se nekonal,je to jen datum nic vic,nic mín

Miroslavst

Každé datum se dá využít a zneužít. Záleží na tom, jak se čísla sečtou, vynásobí a kdo jaký chce výsledek, aby vyšel.
Nevěřím na takové pověry.
Doplňuji:
Kropítko, máš naprostou pravdu. Nejen, že je zítra 12.1., ale navíc je i středa :D:D

panenka

Ano vím pro mě normalní den jako ostatní dny

aramah

Jo to znamená že zase budu měsíc sama,to mě netěší, jink nic bohužel.

Jahoda

Pro mě to je běžný den. Nad datem jsem se vůbec nepozastavovala.

hanulka11

Co se bude dít?

bnl

no,víme proč

anonym

ano a nevim co by se mělo stát, den jako každý druhý :D

jinak někdo tady píše, že se konec světa dnes nekoná..
příště si vyhledejte informace, když už se o tom chcete bavit.. má to být: 21.12.2012

  • je to spojené s koncem Mayského kalendáře

poa.li

No jo, to mě vůbec nedošlo…

Gabe

a taky je od rana svetlo,auta jetdi v pravo,lidi dejchaji,ryby plavou......mas dobry postreh.Jses asi inteligentni.