kurec

Víte, že existovala zebra, která neměla celé tělo pokryté jen černou a bílou srstí?

Je mi jí líto, takový unikát https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Zebra_kvaga

Hlasujte v anketě

Odpovědi
turbo085

Ne

Snad jí ostatní zebry neurážely kvůli barvě kůže

quentos

Ne

Ne, ale zato vím, že se v češtině před otazníkem nepíše mezera.
Tu kvagu znám alespoň ze scrabblu ;{))> – a zkuste si od ní vytvořit přivlastňovací formu ;{)>

Funna

Ano

stejně jako vím, že existovali jiné druhy, které už jsme dokázali vyhubit .-)