beer

Víte, že dnes máte poslední šanci koupit si levně Windows 8 ?

http://www.zi­ve.cz/bleskov­ky/dnes-mate-posledni-sanci-koupit-si-levne-windows-8-zitra-radikalne-zdrazi/sc-4-a-167385/default­.aspx#utm_medi­um=selfpromo&ut­m_source=zive&ut­m_campaign=RSSfe­ed
Doplňuji:
To jsou šílenci, tady je new cena:
http://www.zi­ve.cz/bleskov­ky/microsoft-se-zblaznil-upgrade-na-windows-8-pro-stoji-sedm-tisic/sc-4-a-167403/default­.aspx#utm_medi­um=selfpromo&ut­m_source=zive&ut­m_campaign=RSSfe­ed
Naštěstí zůstáváme většinou u vyzkoušeného a nepotřebujem to..))
Díky za odpovědi!!

Nejlepší odpověď
www

Vím. Jenže jsem spokojen na starém PC s XP a není důvod systém opouštět.
Doplňuji:
To ať si narvou do špic. 😁

Další odpovědi
anonym

Vím o tom, ale nevyužiju.
Mám Win7, manželka má Win8 a musím říct, že Metro u 8 je spíše využitelné u dotykových displejů, u obyčejného monitoru je Metro k zlosti, akorát zdržuje.

Hykam

Na noťasu Win8 mám a oproti Win7 který mám na PC žádný rozdíl (kromě toho Metra, což je spíš pro zlost, stejně si to hned přepínám na klasickou plochu).
Takže nevidím důvod, proč si Win8 kupovat ať už za levno do dneška, nebo za draho od zítřka.
Ale věděl jsem o tom.

Drap

Teď už vím, ale je mi to jedno.

cochee

Mně je to jedno, kupovat je nemíním.

Bedy

Ano, vím, ale nabídky nevyužiju. Jsem se svým milovaným Debianem spokojený 🙂

badisko

take je mi to putna ..na starem PC mi jedou stare zlate Windows XP a ubuntu na novem mam pouze ubuntu…

jirkajirka

Tos to napsal brzo.

beliner

I kdyby jej Microsoft prodával za 5Kč vč. DPH, tak si jej nepořídím. Nemám nic proti Microsoftu, avšak od doby, kdy jsem přešel na LINUX neřeším cenovou politiku softwarového vybavení PC 😉.