Conchus

Víte, že daleko horší je ztratit se v horách v mlze, než zabloudit v lese?

Obě situace jsem zažil a v horách je to strašné.

Nejlepší odpověď
Drap

Ano vím to velice dobře.

Další odpovědi
anonym

Vůbec nejhorší je strkat klíče od bytu do jiných dveří. Soused otevře. Ty se divíš. Proč je u tebe doma a pak zjistíš, že jsi o patro níž.

www

Samozřejmě.
Vždy se pohybuji podle svých orientačních bodů, které v mlze, navíc kdesi v dáli, nevidím.

Zdroj: Zkušenost

fcoop

Les je brnkačka,ale hory........zažil jsem situaci,kdy už mě napadaly různé úvahy. Konec srandy,najednou mlha,vločky létaly vodorovně a zlomil jsem si špičku u běžky.
Při návratu do civilizace se potáceli poslední ožralí z hospod.Bylo to vážně dobrý.

honza19hk

ano,a nejlépe když je ten dotyčný ještě opilý nebo vyhulený.Pak je sranda ho hledat. Už několik podobných zásahů mám za sebou,když si nás pozvala horská služba.

Natty*

Z jakého důvodu?

Damiana

ad Česílko: Ahá! Tak to jsi byl nakonec ty?!:-D
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/zradily-vas-uz-vase-vlastni-dynamicke-stereotypy

briketka10

to šel česílko asi z hospody :)
ale, že si to tak pamatuje ..Hhh

anonym

tak, tak :D

zzzzz

Pokud šel ve dvě ráno, tak to musel být soused v pořádném šoku.

briketka10

a kdyby otevřela sousedova manželka, to
by byl v šoku česílko :)

anonym

to mi nedělej :D