Mili @

Víte, že Češi považují za bohatého člověka majitele majetku v hodnotě alespoň 2 miliónů korun?

Doplňuji:
no určitě jich je dost!
já k nim bohužel ale nepatřím…!

Nejlepší odpověď
Losos

Nerad bych vám Mili ukřivdil, či se vás nějak dotkl, ale kdykoliv vidím od Vás otázku, tak je to většinou okopírovaný text z hlavní stránky Seznamu.cz, resp. nějaká „žhavá“ novinka z Novinek.cz apod. serverů. O tomto přece ale Odpovedi.cz nejsou, aby se tu kopírovali a pokládali takové „otázky“. Věřím, že to nemyslíte nijak špatně, chcete se prostě podělit o něco „žhavého“ a aktuálního co jste si přečetla, ale to by tady pak mohl každý pouze kopírovat a kopírovat. Samozřejmě zakazovat vám to nebudu ani já, ani nikdo jiný, ale nedalo mi to napsat :) Neberte to ale nijak špatně .. :)

Doplněno: Máte pravdu Miroslave, paní Mili není sama a už jsme si to vysvětlili, jen mi prostě nedalo a zrovna u jejího dotazu jsem musel reagovat. Ikdyž jsem asi měl spíš v diskuzi. A co se týče odpovědi na otázku, tak: Vím :)

Další odpovědi
Miroslavst

Tak a nyní můžem diskutovat o tom, proč by musel majitel majetku v hodnotě 2mil. Kč být či nebýt bohatý.

Já tvrdím, že to nemusí být pravda, jelikož může zdědit nebo jakkoli jinak získat majetek i ve vyšší hodnotě a přitom bere pouze výplatu ve výši minimální mzdy a žije tedy na hranici chudoby. Jó, hlkavně že má třeba les, louku nebo co ještě v hodnotě víc jak 2mil. Kč, ale nikdo to nechce a má akorát starosti.

A pro Lotose:
Já taky kolikrát pokládám otázky ze seznamu-novinek a vlastně mě zajímá váš názor na danou věc.
I to je otázka.
Vaše sdělení však odpověď není.

mosoj

No já si myslím, že je jich dost. Jen si poctivě ohodnoťte vše co máte včetně bytu.
Jinou otázkou je jestli je ten člověk opravdu bohatý, jestli ona to není jenom závist.

Pro Miroslava " Sociálka vám nedá žádné dávky i kdyby jste neměl žádný plat, pokud budete mít nějaký majetek. který zrovna k životu nepotřebujete.
Jinak jsem rád, že jste si vědom toho, že si tu děláte co chcete a narušujete chod odpovědí!

aramah

Mili ale za to já fakt nemůžu. To je fofr než dopíši doplnění už tu chybí odpověď…(ta původní)

anonym

To jsem ale netušil, že boháči jsou tak chudí. Když se novorozenec chystá na delší život, stačí mu něco za 1 meloun a ten druhý je k tomu aby mu ten 1 zůstal aby nehladověl:-)

hanjimka

Tak to je bohatý téměř každý kdo má ve vlastnictví byt nebo domek.Mám mini domek ale na velkém pozemku,před 15 lety hodnota minimální.Teď je odhad přes milion.Takže jsem taky nezaměstnaný milionář?

anonym

Dobrý večer, jak se daří?

kropitko

Hezké dopoledne a jak se daří Vám??