Miroslavst

Víte, že bude sněžit na celé Moravě a v části Čech?

Víte to?
http://www.no­vinky.cz/doma­ci/228175-meteorologove-zesilili-varovani-snezit-bude-na-cele-morave-a-v-casti-cech.html

A do lišty jsem zadal, ale odpověď pro dnešní den jsem nenašel :D

Odpovědi
johana 56

Olomoucko hlásí déšť,sněhu se možná dočkáme zítra,ale nemusíme ho mít.Stačí ten,co ještě zůstal na Pradědu.

dědapetr

Ano v Brně už sněžilo.

tom004

Alespoň na jihu čech (českokrumlov­sko),jim to docela vychází. Sníh s deštěm padá už asi 1,5 hod.I když teď spíše prší.

hanulka11

Tak jsi zaspal u nás už sněží od rána od 5 h a vůbec nejsme na východě Čech ani na Moravě ale za Prahou a stále sněží víc a víc

http://img.na­dapenny.com/t20/110­77/nadap070150781­580232.jpg

anonym

U nás už to cítím ve vzduchu,placama prší,ale kláda už je velká. ach jo,to snad budou poslední růžky paní Zimy.
Doplňuji:
http://www.in-pocasi.cz/vase-meteostanice/sta­nice.php?stani­ce=karlovy_va­ry

panenka

Taky jsem z Moravy ale u nás zatím nic možná se něco objeví večer.

barnajka

U nás už chumelí, dvě hodinky určitě :) Je to sníh s dštěm, nebo teda spíš déšť se sněhem – nemá šanci se to udržet, všechno taje dřív, než vůbec dopadne na zem…Ale šok to byl, pořádný! My čekali jaro…a ono přišel sníh :))

dudu

U nás, severně od Brna je na okolních kopečcích /580m/n/ již krásně bílo.

antík

V ostrtavě je déšt :D

alexandra

Jaro už bylo,to aby jsme nebyli moc rozežraní.Jinak na Moravě ještě nesněží,má sněžit o víkendu.

iceT

Říkali to,ale u nás už třetí den prší.

hanny 2

V Brně teď prší,ale před 2hodinami padaly sněhové vločky velké jak pětikoruny.

aramah

No u nás je to děs, co dodat,už i to počasí je proti, co jsem komu udělala?