dědapetr

Víte,že barnajka je stříbrná?

Gratuluji.

Nejlepší odpověď
anonym

Barnajko , mila , vy uz jste mela byt davno zlata !! 🙂
P.S. Od unora jsem na pc nonstop … pak na hodinku " vypadnu " a hned takove zmeny !!
P.S. II. Pisu Adminkum , aby nejak dedupetra " vymazali " z odpovedi !!

  • iv-

Doplňuji:
P.S. II.
Tedy !! Po shlednuti famfar od Kapky smekam !!
Ta vam snad ke zlatu sezene proslov primo od Klause !! 🙂

Další odpovědi
kapka

Barnajko, gratuluji a posílám zpět zasloužené famfáry. 🙂
http://www.you­tube.com/watch?v=So­REIVl44b0

barnajka

Všem vám MOOOOOOOOOOOO­OOOOOOOOOOOOO­OOOOOOOOOOOC děkuju za gratulace a blahopřání..a za tu spoustu krásných slov.
Asi bych se měla omluvit, že reaguju až teď, ale byl to z mé strany účel :) Že se mi pomaličku blíží „kariérní“ postup, to jsem registrovala už nějakou dobu. Ne že by mi na tom nějak záleželo, ale zkrátka: nešlo si nevšimnout.
Včera večer jsem nabyla jistoty, že se „to“ stane co nevidět. Tak jsem zbaběle prchla, abych se vyhnula tomu humbuku kolem :) Doufám, že to někdo nebudete brát jako pohrdání, ale já prostě nemám ráda, když se na mou osobu soustředí příliš mnoho pozornosti :)

Vašich přáníček si ale strašně moc vážím, opravdu – a všem vám za ně děkuju!
Ruku na srdce – zas až tak moc to svoje stříbro zasloužený nemám. Kdo si mě tu víc všímá, ví, že moje odpovědi nemají kdovíjakou faktickou hodnotu – spíš jen tak plkám, plkám. To zlato a stříbro si zasloužíte vy ostatní, protože narozdíl ode mě opravdu UMÍTE a ZNÁTE! Já té inteligence vážně moc nepobrala – na techniku jsem blbá, s jazyky svádím letitý boj, vaření mi nejde, sport/věda/právo…to všechno je pro mě španělská vesnice. Obdivuju vás všechny, co dovedete odborně a zasvěceně odpovídat, aniž byste museli googlit. Tak dobrá já nebudu nikdy – holt: komu není shůry dáno.. :)))
Jsem moc vděčná, že i přesto jste mě přijali mezi sebe a ještě ke všemu jste na mě tak strašně milí :) Na Odpovědi jsem se registrovala letos v únoru – kdyby mi někdo tenkrát řekl, jak se to tu časem „zvrtne“, ťukala bych si na čelo a nevěřila bych :)) Ale jsem ráda, že se to stalo – každý z vás mi nějakým způsobem přirostl k srdci a každý z vás mě něco naučil, o něco obohatil.
Jak to teď bude dál, na to bojím myslet. Mám teď před sebou jednu zlomovou životní situaci a jsem mrtvá strachy, jak to všechno dopadne. Asi bych si přála, aby všechno šlo jak po másle.. Jenže když to tak bude, zase nebudu mít čas na nic: na svoje koníčky, svoje kamarády, na Odpovědi – a na vás všechny :(( Tak teď jsem fakt zmatená a nevím, co si mám vlastně přát :(( Jsem na vás závislá a nestydím se přiznat, že rok bez vás nevydržím. :((
Jste prostě skvělí… a já vám děkuju za všechno :)

PS: Mám vás ráda!!!! :)

Berušinka

Fakt?! Čekám na to a nakonec jsem to prošvihla!!! =( Ach jo…

Každopádně gratuluju!!! Barny si to opravdu zaslouží za své krásné, kvalitní a dlouhé odpovědi!

tom004

Přidávám se ke gratulantům.

led

Aj ja blahoželám.
PS.
naša medailová stráž má dnes voľno? Ešteže DědaPetr je pozorný 🙂

Jikra

Tak já bych taky rád pogratuloval.

hanulka11

také moc gratuluji- dneska jsem tam nekoukala

anonym

Moc a moc gratuluji!

hanny 2

Gratuluju k zaslouženému „stříbru“!!!

anonym

dědopetře, nezklamals!
Kromě veřejné gratulace já mám tentokrát pro barnajku i osobní a protože jako ženich jsem zadán, tak po vzoru iv, která si rafinovaně adoptovala synovce, já tímto veřejně adoptuji barnajku, která je mi v mnohém blízká (ona už ví, v čem všem), coby svou virtuální neteř.
Až do dneška jsem se domníval, že dědapetr dostal od iv delegování pravomocí na jubilantky „nevěsty“, proto mne překvapuje, že dnes neunesla vlastní pozdržení a jistě jen v momentálním afektu, by chtěla dobráka dědu vymazat.
(Teď už chápu, proč poslední dny neměla barnajka čas odpovídat na maily, když ostřížím zrakem sledovala skóre málem olizující kýženou metu).

Drap

Přidávám se ke gratulacím...­.......jen tak dál

iceT

Nevím,bohužel,včera a dnes jsem tady nebyla,takže jsem to zase prošvihla.
Ale jako jedna z posledních bych chtěla pogratulovat ke stříbrné příčce a a zároveň popřát co nejrychlejší cestu ke zlaté.

PS:Kosáku nezáviď,taky se možná časem dočkáš…

Ponytail

Blahopřeji! 🙂

Andělé

Milá Baranajko 🙂,
moc Vám gratuluju k Vašemu zaslouženému stříbru,přeju jen to nejlepší a abyste tu dlouho vydržela..:-)

anonym

Tak to je „bomba“ a gratuluji!

arygnoc

všechno nejlepší.

rynek878

Tak jako skoro pokaždé,přicházím s gratulací asi poslední,ale upřimně gratuluji a jen tak dál.

pokazdejinak

taky se přidám s gratulací, i když teď už to asi skoro nikdo nebude číst – takhle pozdě :) ale nebyla jsem on-line…
takže jen VELKÁ gratulace ;)

chudst

Panove a damy, prosim pozor! Stalo se vam nekdy, ze jste povazovali nejakeho uzivatele za stribrneho, i kdyz jim jeste oficialne nebyl? Ja si prave ted rikal, kdyz jsem nahodou narazil na otazku dedypetra „Vite, ze je barnajka stribrna?“, „ano, vime, uz docela dlouho“ – a nechapal jsem, proc to zaklada. Preci jen jsem tema otevrel a musel jsem naznat, ze mam barnajku zafixovanou spatne. Stribrnou se evidentne stala ted, nedavno.

Dedopetre i barnajko – omlouvam se vam!

Aaaa barnajko, tady uz to ted zkratim: hrooozne moc gratuluji a viz mail :P

Dr.Axl – vyborne :) Az se ozenite s -iv-, budu mit barnajku v rodince hrozne rad, diky za ni! :)

Salio

Gratuluji,stříbro máte zaslouženě a doufám,že to k němu taky dotáhnu.

elektrikář

Gratuluji bohužel už bylo zamčeno. Ještě jednou tolik bodů přeje Elektrikář.

Deli

Úplně jsem to prošvihla a vůbec nevím, co jsem zrovna dělala důležitějšího!?
Takže jsem asi tím posledním gratulantem – ať bodíky přibývají, barnajko!

Kerberus

Pozdě, ale přece. Připojuji se ke gratulaci.

Chuck777

sdfsadf sdaf sadfsd fsf

barnajka

Když člověk přichází s upřímným úmyslem, pozdě není nikdy :) Moc vám za gratulaci děkuju, Kerberus!
Už si nevzpomínám, jestli jsem gratulovala i já k vašemu zlatu – kdyby ne, tak se moc omlouvám a gratulaci posílám teď, dodatečně :)