stana73

Víte, že 8.březen je Den týraných a utýraných zvířat?

Nevím,jak vy,ale já aspoň zapálím svíčku :(
Doplňuji:
Samozřejmě,že je i MDŽ,to je notoricky známé.Já jen informuju o méně známé skutečnosti.Včera měl třeba narozeniny T.G.Masaryk a věděl to někdo?

Nejlepší odpověď
SajmonModer

To jsem nevěděl, také zapálím svíčku, ale teď v noci ne, jdu spát, nechci vyhořet, zapálím ji až ráno :-ú

Další odpovědi
BENYTA

Zajímalo by mě, kde a kdy vznikl, právě tento den. Světový den zvířat se pojí s Františkem z Assisi a proč právě 8.3. je spojován s týráním?
Na taková zvířata myslím denně, pomáhám jim na FB.

DomcaCZ

To snad ne moje blízká osoba má ten den narozeniny :( a ja hned den po ni

Pralinka1979

nevěděla jsem to ☹

franku

Já myslel,že je Mezinárodní den žen.O těch nemluvíš?