annas

Víte, že 16. říjen je den, kdy první člověk zdolal všechny osmitisícovky?

Fandíte těmto jedincům? Více na:

http://www.stre­am.cz/slavned­ny/523353-16-rijen-den-kdy-prvni-clovek-zdolal-vsechny-osmitisicovky

Nejlepší odpověď
rynek878

Tito lidé mají neskutečnou touhu dokázat to co nikdo před nimi nedokázal,ale já osobně bych se k takovým rozhodnutím nikdy neodhodlal,jsem příliš velký strašpytel.

Další odpovědi
BEAES

Četla jsem to, hned jak jsem nastartovala internet. Myslím, že existují i lepší sporty.

hanulka11

Moc je obdivuji,musí to být adrenalin, ale nasazují své životy a neví kdy a kde je co čeká. No to ale ostatně i nás ,kteří nikam nelezeme.