iceT

Víte-umíte-poradíte?

jak upravit stránku tak,aby písmena nebyla rozmazaná?
Na domovské stránce se mi rozmazala písmena,pokud zmenším rozlišení,sice se to celé zmenší,ale problém zůstává,pokud to zvětším,je to to samé.
Doplňuji:
Měla jsem ho na upravení,tak tam možná do tohy rýpali…

Nejlepší odpověď
Děda Louda

Nešťoural se někdo v nastavení rozlišení monitoru?
Doplňuji:
Tak to jsme doma.
Postupuj takto:
Start → ovládací panely → vzhled a přizpůsobení → upravit rozlišení obrazovky.
Nastav nativní rozlišení, jestli ho neznáš, vyzkoušej nabízené hodnoty, až se strefíš.
Dej vědět, vedlo-li to k nápravě.

iceT

tak už to mám spravené,díky za nápovědu,dědoloudo…

kapka

Tak už jste ty brýle našla? 😁

iceT

no ale samozřejmě:-)