Víte, že do 29. července 2016 je Windows 10 zadarmo?

Pokud máte legální Windows; 7, 8, 8.1, tak do 29. července 2016 je pro vás Windows 10 zadarmo, kdo zaváhá, bude muset už za Windows 10 zaplatit hodně peněz! Mnoho lidí odkládá přechod zdarma na Windows 10, protože se bojí problémů, je to jako s automobily, v zaostalých státech je málo nových automobilů. Je možné si i koupit levně za poloviční cenu na internetu Windows 7 a potom jej aktualizovat na Windows 10, je to sice podraz na Microsoft, ale nikdo vás za to nebude trestat.
https://www.mi­crosoft.com/cs-cz/software-download/windows10

Hlasujte v anketě

Odpovědi
anonym

Ne

Co já měl možností získat něco zadarmo, ale neangažoval jsem se, proč taky?!

quentos, to jsi tak dobrý i v jiných, manuálních, pracích? Tebe bych chtěl mít při ruce.

quentos

Ne

Ne, ale zato vím, že před „že“ a „protože“ se píše čárka.
Na to ani nemusím být češtinář, stačí číst knihy.

Hans51

Ne

wertos1

Ano

Ne

brillant

Ano

Ano víme, ale také vím, že na svůj PC Windows 10 nikdy instalovat nebudu.

BANAN93

Ano

Jsou to šmejdi, já mám originál Win Xp a vlastníci WIN XP jako s nima nehrajou, nebo co? .. jinak vlastníci WIN 7 64bit se jim na 10 můžou vysr. Nekoupím si od nich nic už , ani telefon s windows B-)

ivzez

Ano

Vím,
ale nemám zájem…