dolik

Víte prosím někdo,kde bych mohl v jablonci koupit nějakej pěknej,ale umělej vánoční stromeček?

Nejlepší odpověď
annas

V Jablonci přímo nevím, ale já jsem si ho loni objednala přes internet a jsem s ním spokojená.
Doplňuji:
Pokud si ho budete objednávat přes internet, tak honem,honem, aby vám do vánoc došel.

Další odpovědi
rosa

Myslím si, že skoro každý umělý stromeček je stejný. Moc bych nad tím neuvažovala a koupila u vietnamců. Ale krásné živé – ty mají u Kauflandu nebo Tesca.