vever

Víte prosím někdo, jak se jmenuje písnička z filmu „Lucie, postrach ulice“, stopáž 1:08.59?

Nejlepší odpověď
lejdy.můn

Kolem toho času tam slyším hrát jenom Fučíkův „Vjezd gladiátorů“… mohlo by to být to, co myslíš?
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=r0105ht0y­oc&app=desktop

Případně mi definuj danou stopáž v tomto konkrétním videu, ať mám jasno, co vlastně hledáš 😉
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=IG7_F-YOfv0&app=desktop

Doplňuji:
Ač nerada, budu muset souhlasit se señorem bolakem 🙂
Ta skladba mi nepřipomíná nic konkrétního, nic co bych já osobně znala… Vzhledem k tomu, že autorem hudby k tomuto filmu (obecně) byl poměrně dosti kreativní hudebník Angelo Michajlov, tipovala bych, že to bude jeho práce. Ale přiznávám se, že střílím od boku a nevím, jestli se mi to někde podaří dohledat: tehdy se holt filmové hudbě ještě neříkalo ‚soundtrack‘ a dopídit se tak názvů všech konkrétních melodií je možná až nereálný úkol.
Každopádně mrknu na to, ale neručím za výsledek. Kdyby něco, doplním do diskuze. 🙂

vever

Lejdy.můn, v tomto videu se jedná o stopáž 1:06:17– 1:07:35. Děkuji za Vaši odpověď.

bolak

to na fučíkův vjezd gladiátorů nevypadá :DD

já myslím že to snad ani žádná písnička není, tohle nejspíš složily na místě samy chobotničky