Avatar uživatele
anonym

Víte, prosím,jak by se mohl jmenovat tento film?

Hledám film ,je to už více let,co jsem ho viděla,už si nepamatuji ani kdo v něm hrál,proto je hledání těžké.Vzpomínám si ,že se jednalo o ženu,která jede z vánočního večírku domů.Má ale nějakou nehodu v autě a probere se ,je vdaná má snad 2 děti,ale ona ví,že před touto nehodou byla svobodná,úspěš­ná.Mám úplný výmaz.Snad to někomu něco řekne,já už jsem z toho hledání úplně vyšťavená.Děkuji

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? annas, vagra, johana 56, gagaga před 3445 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Pokud nezískáš odpověď, zkus vložit dotaz na stránku pro filmové fanoušky. Třeba napoví i diskuse.

http://www.fdb­.cz/diskuse.html?hlav­ni=8&id=3339

Určitě o ztrátě paměti bylo natočeno víc filmů.
Možná to nebude ono, ale znám příběh ženy, která přežila leteckou katastrofu. Jeden muž ji najde v bezvědomí a dopraví do rodného domu. Dívka se probudí z mdloby s naprostou ztrátou paměti.

Staršíí film Kouzelný dům natočený podle stejnojmenné knihy od K. J. Beneše.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Travis

To co píšete mi připomíná film : Navždy spolu
Sice to neodpovídá přesnému popisu, ale je to na úplně stejné téma…
Doplňuji:
http://www.csfd­.cz/film/281645-navzdy-spolu/

Upravil/a: Travis

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
kurka

Hodně dávno jsem viděla film Kouzelný dům, který má děj co popisujete, měla nehodu při jízdě z večírku, před nehodou byla svobodná , velice úspěšná klavírní virtuoska. Film končí jejím nádherným konzertem.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Děkuji za tipy,ale bohužel,to není ono.To se mi nestalo,abych měla takový výmaz.Chtěla jsem ho pro kolegyni,leží v nemocnici po těžkém úrazu,ten film od Travise ji tam hodím.Díky ještě jednou.

před 3445 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Mám ho!!!Klid a pohoda

před 3445 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek