Víte, prosím,jak by se mohl jmenovat tento film?

Hledám film ,je to už více let,co jsem ho viděla,už si nepamatuji ani kdo v něm hrál,proto je hledání těžké.Vzpomínám si ,že se jednalo o ženu,která jede z vánočního večírku domů.Má ale nějakou nehodu v autě a probere se ,je vdaná má snad 2 děti,ale ona ví,že před touto nehodou byla svobodná,úspěš­ná.Mám úplný výmaz.Snad to někomu něco řekne,já už jsem z toho hledání úplně vyšťavená.Děkuji

Nejlepší odpověď
annas

Pokud nezískáš odpověď, zkus vložit dotaz na stránku pro filmové fanoušky. Třeba napoví i diskuse.

http://www.fdb­.cz/diskuse.html?hlav­ni=8&id=3339

Určitě o ztrátě paměti bylo natočeno víc filmů.
Možná to nebude ono, ale znám příběh ženy, která přežila leteckou katastrofu. Jeden muž ji najde v bezvědomí a dopraví do rodného domu. Dívka se probudí z mdloby s naprostou ztrátou paměti.

Staršíí film Kouzelný dům natočený podle stejnojmenné knihy od K. J. Beneše.

Další odpovědi
Travis

To co píšete mi připomíná film : Navždy spolu
Sice to neodpovídá přesnému popisu, ale je to na úplně stejné téma…
Doplňuji:
http://www.csfd­.cz/film/281645-navzdy-spolu/

kurka

Hodně dávno jsem viděla film Kouzelný dům, který má děj co popisujete, měla nehodu při jízdě z večírku, před nehodou byla svobodná , velice úspěšná klavírní virtuoska. Film končí jejím nádherným konzertem.

anonym

Děkuji za tipy,ale bohužel,to není ono.To se mi nestalo,abych měla takový výmaz.Chtěla jsem ho pro kolegyni,leží v nemocnici po těžkém úrazu,ten film od Travise ji tam hodím.Díky ještě jednou.

anonym

Mám ho!!!Klid a pohoda