Víte, prosím,jak by se mohl jmenovat tento film?

Hledám film ,je to už více let,co jsem ho viděla,už si nepamatuji ani kdo v něm hrál,proto je hledání těžké.Vzpomínám si ,že se jednalo o ženu,která jede z vánočního večírku domů.Má ale nějakou nehodu v autě a probere se ,je vdaná má snad 2 děti,ale ona ví,že před touto nehodou byla svobodná,úspěšná.Mám úplný výmaz.Snad to někomu něco řekne,já už jsem z toho hledání úplně vyšťavená.Děkuji

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Pokud nezískáš odpověď, zkus vložit dotaz na stránku pro filmové fanoušky. Třeba napoví i diskuse.
http://www.fdb.cz/…
-------
Určitě o ztrátě paměti bylo natočeno víc filmů.
Možná to nebude ono, ale znám příběh ženy, která přežila leteckou katastrofu. Jeden muž ji najde v bezvědomí a dopraví do rodného domu. Dívka se probudí z mdloby s naprostou ztrátou paměti.

Staršíí film Kouzelný dům natočený podle stejnojmenné knihy od K. J. Beneše.

Další odpovědi:

Pokročilý

To co píšete mi připomíná film : Navždy spolu
Sice to neodpovídá přesnému popisu, ale je to na úplně stejné téma...
Doplňuji:
http://www.csfd.cz/…

Hodně dávno jsem viděla film Kouzelný dům, který má děj co popisujete, měla nehodu při jízdě z večírku, před nehodou byla svobodná , velice úspěšná klavírní virtuoska. Film končí jejím nádherným konzertem.

Diskuze k otázce

anonym

Děkuji za tipy,ale bohužel,to není ono.To se mi nestalo,abych měla takový výmaz.Chtěla jsem ho pro kolegyni,leží v nemocnici po těžkém úrazu,ten film od Travise ji tam hodím.Díky ještě jednou.

anonym

Mám ho!!!Klid a pohoda

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Hudba, film a TV

Zlatý iceT 778
Zlatý briketka10 583
Zlatý annas 576
Zlatý quentos 506
Zlatý marci1 430
Zlatý Drap 402
Zlatý bolak 345
Zlatý led 332
Zlatý hanulka11 271
Zlatý mosoj 216

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.