Miroslavst

Víte proč zpěvačka shakira tancuje na všech koncertech bosá?

Vysvětlení pak přidám.
Doplňuji:
No ona tak tancuje od začátku koncertu, to rehu chápu, ale skutečnost proč tancuje bosá je jiná.
Název další její desky, „Pies Descalzos“, se stali i názvem charitativní nadace, kterou Shakira založila. Bosá chodidla pomáhají tisícům dětí- obětem války v její domovské Kolumbii. Výtěžek z vystoupení v roce 2006 v Barranquilli šel na školní budovu. V červenci se konal Shakirou organizovaný koncert z cyklu Life Aid. Není se čemu divit, že v jejím rodném městě jí postavili pomník.

Nejlepší odpověď
ReHu

Já také vždy tančím ke konci plesu bosky 🙂.
Doplňuji:
To je skvělé. nevěděla jsem to.
A pak, že peníze kazí lidi.
Já říkám, že čím víc, tím líp. Vždy je komu pomáhat a kam je šoupnout 🙂.

Další odpovědi
anonym

nevím proč?

led

Pomocou bosych nôh lepšie preciťuje spojenie hudby s realitou.
Vyskúšajte si to a pochopíte… 🙂
PS.
a je to aj určité image speváčky