Víte,proč se těším na každou začínající se hodinu ?!

Dal jsem si stranickým úkolem,že jen v tuto dobu budu kouřit a tím si šetřit zdraví a peníze. 😁

Nejlepší odpověď
anonym

Jako metoda na omezení kouření se to jeví zajímavě.Jen mi vrtá hlavou v kolik hodin vstáváš a kdy chodíš spát,protože já jsem docela „nespavec“ a kdybych měla kouřit každou započatou hodinu v době bdění,tak bych vykouřila víc než je teď má aktuální denní spotřeba…:D

Další odpovědi
MarťaŠev

Dobrý nápad. Tak držím pěsti, ať víc spíš. 🙂

briketka10

taky jsem se rozhodla šetřit a těším se na každou hoďku a půl
je to zlozvyk brr..:(

terry

Držím ti palce.
Až přejdeš na každou sudou hodinu, dej vědět 🙂.

pizlicka

to je ti prd platne,věř mi.to rikam jako byvaly kurak.