tuCZek

Víte proč lidé mají hlavu? Většina asi jen na ozdobu

Než se na něco zeptáte,zkuste používat vyhledavače.
Třeba si pak o Vás nebudem myslet že jste ůplně zdegenerovaní
Doplňuji:
souhlasím s vámi,ale vidím že 90% nikde nehledá,jen píše a někdy fakt stupidity

Nejlepší odpověď
bigbít

Prosím, nepiš hrubky, když už chceš skrytě špinit ostatní…díky.

Další odpovědi
led

1 -Na otázku:
hlava je veľmi dôležitá časť tela, okrem iného slúži aj na ochranu mozku.
2 – to, na čo sa asi tak nahnevano pýtate, môže byť aj nedostatok skúsenosti. Nie každý v detstve pil počítačové mlieko.
3 – zbytočne sa rozčuľujete, každý človek je iný, ak sa mi to nepáči neodpoviem. Niekedy neviem správne položiť otázku vyhľadávaču, alebo chcem poznať ľudskú -nie strojovú- odpoveď, som teda zdegenerovaná?

iceT

Vím,vím,přece proto aby nám nenapršelo do krku né?
Doplňuji:
já to vidím tak,že ne kazdý je kouzelník,co se týče vyhledávání já třeba taky ne,ale lepším se…:-)

ten který je

Od toho jsou zde tyto webové stránky aby se lidé ptali.Ty reklamy ve Vašem profilu jsou v pořádku?:-)

dědapetr

Na čepici.

hanny 2

Ještě se říká taky proto,aby nemuseli seno nosit po kapsách.

Džanička

Led má naprostou pravdu, já kolikrát taky něco hledám celý den a nedaří se, stačí pokud zadám špatné klíčové slovo.. Pak se zeptám třeba tady a ejhle, klíčové slovo je jen podobné tomu mému a mám to vyhledané hned..

tom004

Hm,taky názor.
Doplňuji:
Já rád zůstávám u těch 90%.

Radak

Někdy je dobré znát i praktické zkušenosti ostatních lidí s danými weby, programy atd. Takové rady jsou potom k nezaplacení.
Jestli jsem ůplně zdegenerovaná je jenom moje věc. Někdy za to ani nemůžu.

stana73

Návod: Před použitím protřepat!
Ale kam to nalepit?
Ach ta moje hlava … :)
Doplňuji:
Jinak jsem tady,protože tu je pár správnejch lidiček a to mě baví.Až mě to nebude bavit,poděkuju a odejdu.

irij

Nelíbí se mi, že píšete nebudem. To je vás celá parta nebo dokonce mluvíte i za mou osobu? Mluvte za sebe.
Vyhledávač je dobrá věc a dost ho používám. Nic nenahradí zkušenosti s poptávanou věcí a ty lze zjistit pouze dotazem. Proto tady asi ty OTÁZKY budou. Nemyslíte? A jak jsem již jednou psal, je pěkné a příjemné debatovat s lidmi, ikdyž je člověk nezná a asi nikdy je neuvidí.
Ikdyž , pravda, některé otázky…, ale všem tady není 50 a více.

arygnoc

je fakt, že lidi neumějí vyhledávat.
kromě toho, mnoho uživatelů internetu je pologramotných, protože nějaká gramatika je pro ně tabu.
o inteligenci ani nemluvím.

tuCZek, tak čemu se divíte?

Kerynka

Někteří maj větší rozum ale ty osttaní přehlídnou

gnosis

souhlas, pane tuczek, nezanedbatelne procento dotazu tady jde zodpovedet asi po 2 minutach hledani:) ale dostavam lacine body, takze nevadi:p