salsa verde

Víte odkud pocházel Nikola Šuhaj loupežník? Dokázali byste toto místo najít na mapě?

Doplňuji:
ne pomocí internetu ale pomocí vlastní hlavičky 🙂

Nejlepší odpověď
www

Pocházel z Nižní Koločavy na Ukrajině a problém najít na mapě by neměl být 😉. Jenže můj stařičkej mobil na to nemá.
Doplňuji:
Jó holka, tak nikdo nemáme v hlavě vše! 😁
Navíc tady brzo zjistíš, že na vlastní hlavu se moc nehraje ☹. Odpovíš z hlavy, dokonce víc, než je na netu a opsaná nepřesná odpověď z netu je hodnocena ostatními mnohem více.
Zkušenost nejen moje 😉

Zdroj: cs.wikipedia.or­g/wiki/Nikola_Šu­haj

Další odpovědi
Drap

Koločava, kraj Verchovina. bývalá Zakarpétská rus, současná ukrajina. Myslím, že našel.

Děda Louda

Koločava, dnes na Ukrajině.
http://tinypic­.com/r/35iu3vq/6

led

Ad www
"Jó holka, tak nikdo nemáme v hlavě vše! 😁 "
ak sa nemýlim je o tom pieseň, kniha, divadelná hra, film a dokonca my starší sme to mali aj v učebniciach.
Ale to už asi dnes neučia, predsa len Ivan Olbracht v súčasnosti nie je aktuálny, A o českých četníkoch na Zakarpatskej Rusi hovorí história, ale nie dnešné školy.