kenyrts

víte o tom?

http://letecka­posta.cz/319291019

Nejlepší odpověď
Drap

Vím, ale co s tím ?

Co vláda řiní, v zájmu demokraci, svobody a lepších zítřků činí.

Další odpovědi
Jikra

No tak já jsem starobní důchodce(bez výsluh) Celý profesní život jako dělník když odečtu všechny měsíční poplatky tak mi z důchodu zbývá 8500,– a z toho se dá žít.
A poměřovat se se švýcary to je dost úsměvné.
Bůh ví jak by na tom byli oni kdyby 40 let budovali světlé zítřky a podobné experimenty a téze že všechno je všech.Tam vládne totiž kapitál a silně pochybuju že by zrovna oni měli zájem o nějaké komunistické experimenty.

anonym

Důchodce nejsem, no ale tohle sedí i na dělníky kteří vydělávají něco přes deset tisíc. Češi si neumějí vládnout. Je potřeba aby někdo přišel a vzal to do svých rukou.

anonym

Ne.
Takhle se otázky nezadávají.