dubraro

Víte o nějakém jiném černochovi, který se nechal vybělit jako Michael Jackson?

Nejlepší odpověď
soles

Jackson se nechtěl stát bělochem.Trpěl nemocí kůže zvané vitiligo, která se projevuje ztrátou kožního pigmentu. Zvláště u černé pleti je tato ztráta drastická.

Další odpovědi
anonym

Také jsem něco takového četla. Nepodstoupil to prý dobrovolně, ale bylo to díky zdravotním problémům. A upřímně 😁 ani si nedokážu představit, co za náročnou operaci by to muselo být, aby se doktorům něco takového povedlo 😁. Tento zpěvák pro mě byl vždy králem popu a tím taky zůstane 🙂 jenom je škoda, že to s ním šlo takhle z kopce :-/