GangstaHelper

Víte o nějaké vyšší budově v Ostravě, kde se dá vylézt na střechu, sedět tam a shlížet na město?

Asi nějaká rozestavěná / opuštěná budova. Asi toto nebude otázka a záliba úplně pro každého, ale třeba se tu někdo najde. Díky :)

Odpovědi
marci1

Ostravská Nová radnice ( bohužel opuštěná není ).Je tam krásný výhled na celé město. 🙂
http://www.msre­gion.cz/cz/os­travsko/pamat­ky/rozhledny-vyhlidky/vyhlidkova-vez-nove-radnice-ostrava-4203/

lexx

VŠB-TU Ostrava, 12 pater, krásná vyhlídka mnoho zeleně křižovatka Opava – Svinov – Hlučín