Luke19

Víte o genetice nějakou zajímavost ?

Víte o genetice nějakou zajímavost ? Díky všem za odpovědi

Nejlepší odpověď
arygnoc

napr každý 10 človek sa narodí ako ľavák.
a pri tom je táto menšina v bežnom živote diskriminovaná viac ako napr. cigáni.

skúste si, praváci, ľavačkou otvoriť konzervu alebo ošúpať zemiaky.

Další odpovědi
anonym

Existuje vodní zvíře, kterému dorůstají končetiny. Využívá to tak, že predátorovi nechá končetinu a během 3 měsíců mu doroste.

Zdroj: Dokumenty TV na Spektrum, Discovery

Andre5000

Je možné, že se „bílím“ manželům může narodit černoušek. Za to také mohou geny.