Ester1231

Víte někdo, o kterou knihu se jedná? Tuším, že by mělo jít o severskou detektivku…

ve zkratce: muž přejede omylem chodce a potom nebude schopný se s tím psychicky vyrovnat…

Nejlepší odpověď
iceT

Tuším jsem viděla film s podobnou zápletkou: chlap jel z večírku, srazil jinýho chlapa, chtěl mu poskytnout pomoc a zavolal sanitku a pak ujel. Ovšem netušil, že ten sraženej chlap by byl stejně umřel, protože ho někdo předtím zbil nebo pobodal nebo tak něco. A začal mít výčitky svědomí, dokonce ho soudili… už nevím jak to dopadlo, kdo tam hrál, akorát, že to není moc starý film.
A už jsem to našla, ale není tam nic o tom, že by to bylo podle nějaké knihy.
http://www.csfd­.cz/film/345543-reasonable-doubt/prehled/