pastel.ka

Víte někdo kde se mohou učit obor " kouzelníci " ?

Existuje nějaká škola a máte s ní někdo zkušenosti ?

Nejlepší odpověď
mosoj

V parlamentu a v senátu .

Mimochodem " Kouzelnik, či jak se to dnes jmenuje, pokud má dobrý trik, tak ho střeží jako oko v hlavě. Ještě aby ho tak učil někoho. To se musí svojí pílí,umem a fištrónem. Proto to v parlamentu vypadá tak jak to vypadá.

Další odpovědi
Terryle

Tak já se pokusím odpovědět „vážně“ :o)

Klasická škola nebo kurs by se asi sháněl těžko, ale dá se koupit spousta knížek, které vás naučí provádět různé triky. A je i DVD, což je u těžších věcí určitě potřeba: http://lukas.fal­tynek.com/2007/12­/30/skola-kouzleni-recenze-dvd-knihy/

Ale aby se člověk stal fakt dobrým, asi by bylo lepší jít „do učení“ k opravdovému kouzelníkovi. Asistenty taky potřebujou. Takže až se člověk sám něco naučí z knížek a podobně, nevidím důvod, proč nezkusit kontaktovat někoho dobrého a nepoprosit, jestli by vás nevzal jako „čarodějnického učně“ :o)

BIGFOOT

Souhlas s MOSOJEM. A pro tyto pány (a dámy, abych neurazil) je vše tak křišťálově čisté, že ani do nebe volající lež křišťálovějši být nemůže BIGFOOT:-(

Zdroj: politika hrou

Ella

Bradavice ;) možná tak nějaká jednotlivá přednáška, ale obor pochybuju…i když v dnešním světě upírů a zombie… když existuje obor na zombie, tak proč ne na kouzelníky? =)