ponovotny

Víte někdo jak správně zacházet s potápěčskými brýlemi se skleněnými „skly“?

Doplňuji:
jsem se ptal jak zacházet a ne jak zaházet. To už vypadá, že tu radí lidi co neumí ani číst ;) Prosím o odpověď někoho kdo má zkušenosti s potápěním. dík

Odpovědi
anonym

Opravdu se domníváš, že někdo zkušený tě bude (!!!na základě takového dotazu!!!) něco učit???
Největší problémy – v ´extrémních´ sportech dělají ´trošku´ poučení sebevědomí LAICI!!
Umím i ´těžkou´ vodu – ale určitě ti neporadím, jak držet pádlo…!!!
ÚúúúÁááá…
Dělal jsem ´speleo´ – ale určitě ti – po netu, neporadím, jak uvázat ´osmičku´…!
___
Ohledně těch brýlí – plivni si na vnitřní stranu skel, plivanec rozmaž. Pak se nadechni, brýle si nasaď – a ´důrazně´ vydechni nosem.
(rofl)

Cumacek

Chceš-li, aby fungovaly, doporučuji s nimi neházet např. na kámen… 😉

ponovotny

jestli někdo víte- může mít na mlžení vliv slaná voda?

ponovotny

mowla- to s tím pliváním dělám, ale stejně mají chuť se mlžit a ohledně toho mlžení je taky moje otázka

anonym

Nesmíš běžně vydechovat nosem.
Ale i tak se brýle orosí (člověk se pod nimi potí), takže pokud ´přestáváš´ vidět, prostě si masku sundej (voda ji propláchne), znovu nasaď a vyfoukni nosem vodu…
😉