Víte někdo,jak široká musí zůstat příjezdová cesta k chatám mimo obec,ve které vede elektřina,může na ni být podezdívka?

Odpovědi
elektrikář

Vozovka musí být tak široká aby se mohla míjet dvě vozidla je na to norma o pozemních komunikacích. Na veřejné cestě nemůžete nic stavět není to váš pozemek. Je možné si cestu nechat vyznačit od geodeta na základě katastrální mapy. Budete vědět co je vaše na umístění stavby na okraji pozemku jsou také normy.Poraďte se na Stavebním odboru v místě. Jinak jsou problémy s odstraněním nepovolené stavby. Je také důležité mít písemný souhlas sousedů.