smutnydrak

Víte někdo, jak se zbavit mladé přítažlivé přítelkyně?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

A proč by ses jí zbavoval? Není to blbost?

Další odpovědi
BEAES

Přestaň se umývat, začni jíst tvarůžky a nečisti si ani zuby. Choď ve stále stejném ohozu, myslím, že to dlouho nevydrží. :o))

hanulka11

Až přibereš těch 15 kg tak se na tebe vykašle , neboj!!!

panenka

Já bych si s ní promluvila at se zbytečně netrápí.

Losos

Doporučuji Aukro. Třeba i něco vyděláte ;)

Tata

Řekněte jí, že vaše firma zkrachovala a že dluhy budete splácet do důchodu. Pak uvidíte.

Radovan M

Tak pokud o ni nestojíte, což je trochu nelogické ale stát se to může, tak ji můžete dohodit vhodného přitažlivého partnera, např. kamaráda.. :D

solo

Pokud se ptas na takovouhle vec, tak se to jiste vyresi brzo samo :)

smutnydrak

halloooooo 😁