MichalN

Vite nekdo jak se jmenuje tento film?

Od kamarada jsem slysel o filmu kde si hlavni hrdina, ktery je nesmely, napise na papirky ruzne ukoly a ty si nahodne vytahuje a plni. Bohuzel si nepamatuje nazev filmu.
Doplňuji:
Dekuju za odpovedi, ale nejsem si ale jisty jestli je to ono

Nejlepší odpověď
briketka10

http://www.csfd­.cz/film/221183-jmenuju-se-earl/
ano, byl to ten seriál, jak píše kolegyně :)

Další odpovědi
M.

A nemyslel seriál „Jmenuju se Earl“ ? … Pořádně ho neznám, kdyby něco, tak mě opravte, ale Earl věří na karmu a tak se rozhodl, že co udělal špatného, to napraví, aby se mu to nevrátilo. Tak si to vypsal jednoduše na lísteček a pak to plní..

potížistka

Jestli myslíš film tak by to mohlo být toto: http://www.csfd­.cz/film/283480-16-prani/

bolak

  1. Earl není film ale seriál
  2. Earl není nesmělý, je to spíš naprostej opak nesmělýho člověka :)
  3. Earl nevytahuje úkoly náhodně, ale napravuje chyby který v minulosti udělal a který si sepsal, a který se nějak vážou k tomu co se mu přihodí
  4. Earl má bratra, kterej je dutej jak poleno a má strach z ptáků, Earl v prvním díle vyhraje prachy v loterii a srazí ho auto, los mu uletí neznámo kam, to je pilot, tak celej seriál začíná, navíc Earlovi (bělochovi) a jeho ženě (bělošce) se následně narodí dítě černý ja bota :)), to jsou indicie který by měly pomoct definitivně určit, jestli to je nebo není ono, zeptej se na to kamaráda..