nabubindes

Víte někdo jak se jmenoval ten polda co ho zastřelili v pondělí v Brně?

Nejlepší odpověď
quentos

pochybuju, že se někdo takový najde – v souladu s „náhubkovým zákonem“ jména obětí trestných činů nikdo nesděluje. Je to bordel.

Další odpovědi
mosoj

To je opravdu bordel . Jestli to večera nezjistím tak se nevyspím.

ValkyraR

Jelikož byl na kandidátce SPO zemanovci za Jihomoravský kraj,tak asi jeden z těchto:

Jihomoravský kraj

  1. Marian Keremidský
  2. Petr Krejčí
  3. Vladimir Najda
  4. Richard Němec
  5. Lukáš Řihák

Ale nevím nevím no…Náhubkový zákon je taky zákon.že je špatný,to nikoho netrápí a bere nám možnost a právo na informace.