Džanička

Víte někdo…

…jestli existují poštovní známky i jiné hodnoty než 10 kč na dopis?Je možné koupit třeba 5 kč známku,nebo i menší?Jaké různé známky vůbec exirstuji.Díky

Nejlepší odpověď
kropitko

Ano,posílám odkazhttp://cpos­t.cz/cz/filate­lie/znamky-a-celiny/prehled/de­fault.php

Další odpovědi
Miroslavst

Ano, samozřejmě že existují. Dopis nestojí jen 10Kč, ale i více:
50g 12; 100g 14 atd. takže pokud vylepím známku v hodnotě 10Kč je to málo, pošta dolepí právě třeba tu 2,–kč.

Wareg

Ano, existují i známky v hodnotě vyšší než 10, ale i 20 Kč.

j.a.n.a.

Ano,existují menší(treba 2,50Kč-5Kč)a mozná i další,ale o větších jsem neslyšela.