Vite neco o rockerce Janis Joplin?

Janis Joplin?Kdysi jsem ji sem tam poslouchala,no ted o ni nic nevim.Diky

Nejlepší odpověď
kropitko

no pokud se nepletu,tak umřela,než jsem se narodila, já se narodila 1973,tak možná tak v roce 1970,ale jistá si nejsem

Další odpovědi
panenka

Dne 4. 10. 1970 je Janis Joplin nalezena mrtvá někde v hotelu, ale už si nevybavuji, kde přesně. Důvodem smrti bylo předávkování heroinem. Drogy a alkohol ji ovládáli už rok. Ten den zemřela velmi charismatická osobnost, výborná zpěvačka a kytaristka, rockerka, bluesmanka, folkařka.

Zdroj: http://hippies-peace-love.webgarden­.cz/janis-joplin

ten který je

Bohužel tuto zpěvačku už na živo nikdy neuvidíte,stejně tak její souputníky jakými byli Brian Jones z Rolling Stones nebo Jimmy Hendrix či Jim Morrison.Tito lidé patřili ke generaci hippies a všechny zahubil alkohol a drogy.Docela by mne zajímalo jakou muziku by hrála Janis Joplin dnes kdyby se toho dožila.