Elixír

Víte, něco o finančním GRANTU?

Rád bych žádal o finanční GRANT a tak zjišťují co všechno obnáší. Jsem fyzická osoba, žádný podnik ani organizaci. Mám nález Reaktivátoru lidského organizmu, chemická reakce v Hypotalamu opravující tělo, zatím jedenkrát úspěšně testován s drobným výsledkem a tak, bych se rád dozvěděl co nejvíc. Co to je Grant, Kdy žádat o Grant, Kdo rozhoduje o Grantu, čím podložit žádost o grant. Všechno co víte a co jste slyšeli.

Nejlepší odpověď
Drap

Grant je podpora něčeho od někoho. Aby jsi mohl žádat o grant, musí ho nejdříve někdo, kdo má možnost uvolnění finančních prostředků vypsat. Granty pro různé oblasti vypisuje například EU, různá ministerstva, kraje, ale také města a obce. U každého grantu mohou být podmínky různé.

Další odpovědi
arygnoc

výskum, vývoj, testovanie a kontrolu liekov (liečív) prevádza štátny ústav pre kontrolu liečiv, teda nie kadejaký maštičkár s detským chemikom v kuchyni (bez urážky).
to isté platíí i pre vývoj nových liekov, ktorý prebieha pod kontrolou tohto ústavu (a následné rozbory, analýzy, testy, …)

grant nemáte ako fyzická osoba – a v takomto projekte už vôbec – šancu získať.

nejaké testy na ľuďoch – to smrdí celkom peknou pálkou.
včítane výroby drog.

;-Q