klaruška

Víte něco?

Dobrý den .
Myslíte si že by mě hypnóza mohla zbavit opravdu špatných vzpomínek na nepřátele(třeba ve třídě), na problémy apod.?
Máte s tím někdo zkušenosti? Sice bych s těma lidma byla ve třídě, ale.. klidně bych zapomněla že se je měla ráda, co sem s nimi zažívala atd.. jen se bojím že zapomenu na své současné přátelé.
Děkuji..:)

Nejlepší odpověď
BENYTA

Klaruško,na tohle pomáhá čas,smůla je,že se s nimi musíš ve škole vidět.Hypnoza nese ohromná rizika,jak píše Mojitek – mohla by napáchat víc škody.Koketuju léta s myšlenkou,že bych se takovýmto způsobem zbavila kouření,ale právě kvůli obavám z negativ bohužel stále kouřím.V tvém případě by se mohlo stát,že bys zapomněla nejen na své nepřátele ale i přátele,jak píšeš,po hypnoze by jsi mohla zjistit,že si nepamatuješ mnohem důležitější věci.

Další odpovědi
mojitek

Mohla. Ale pozor – ten hypnotizer musi byt opravdu,opravdu zkuseny,protoze jinak by Vam mohl jeste vic uskodit nez pomoci. Proto nez se nekomu vydate na milost tak si ho poradne prolustrujte.Pozor na to..

anonym

DOBRY DEN.Milá Klaruško,prosím nedělejte to.To není jen hypnoza,ale ten hypnotizér by Vam na celý Vaš život mohl velmi uškodit.6ádný léčitel tohoto druhu Vám skutečně nepomůže,ale ublíží Vám a dokud bude naživu tak Vás bude zneužívat v negativním smyslu.Naváže se na Vás jak duchovně tak fyzicky a může Vám vysávat Vaši životní sílu to znamená Vaši energii a působit skrze Vás aiž by jste si to uvědomovala ,protože Vám i nadálku může přikázat cokoliv a Vy to uděláte aniž by jste chtěla.Tyto věci existují,jsou i vědecky zdokumentovány­.Prostě těm lidem ,kteří Vám ublížili a nechcete mít nic společného ODPUSŤTE Z CELEHO SVEHO SRDCE,a oddělte se od nich a jděte dál!!!ZDRAVI VAS ZAJ-PO.

Zdroj: osobní zkušenosti a praxe.