bobánek

Víte, který zpěvák by se dnes dožil pěkného jubilea a zároveň má výročí úmrtí?

Nejlepší odpověď
ten který je

Mám takový dojem že Jirka Schelinger a dnes by mu bylo 60 let.Škoda,mohl by vytvořit ještě spoustu zajímavé muziky.:-(

Další odpovědi
myšpulín

Milan „Mejla“ Hlavsa – legendární baskytarista a zpěvák by dnes oslavil 60.let.

http://magazin­.ceskenoviny.cz/ka­lendarium/zpra­vy/kalendarium-nedele-6-brezna/605187

barnajka

Taky bych tipovala, že jsi měl/měla na mysli Jiřího Schelingera. Výročí úmrtí má teda až 13.4., ale čas letí jako blázen :)

Nejsem fanoušek v pravým slova smyslu – nekupuju si jeho CD, cíleně jeho hudbu nevyhledávám…ale vždycky si jej ráda poslechnu, těch několik málo písniček, co znám, patří mezi poklady české hudby.
Nevím, co je pravdy na tom, že měl být náhrada Ozzyho Osbourna v Black Sabath, ale ani bych se nedivila, kdyby to byla pravda: hlas měl teda Jirka opravdu vyjímečný… Jeho cover „Soldier of fortune“ se mi líbí ještě milionkrát víc jak originál :)