briketka10

Víte, který slavný spisovatel slaví dnes výročí svého narození a bylo by mu 200 let??

Nejlepší odpověď
fcoop

Ch.Dickens.

Další odpovědi
hanulka11

Před dvěma stoletími se narodil Charles John Huffam Dickens, anglický prozaik, jeden z nejznámějších anglosaských autorů vůbec.

Zdroj: http://www.roz­hlas.cz/brno/u­pozornujeme/_zpra­va/ecce-homo-charles-dickens-anglicky-prozaik--1013713

fcoop

Nějak jsem zapomněl napsat,kdo– je to Dickens.
O 10 let starší by byl V.Hugo.

anonym

ad fcoop, dokud nemáš u odpovědi palec, lze opravit v původním znění textu.

led

Myslím, že aj keď uviedol len meno – odpoveď je platná, odpovedal v zmysle otázky a zasluhuje si veľkú Jednotku

led

nedala som meno slávneho jednotkára – je to fcoop