annas

Víte, který mezinárodní den se dnes slaví a proč?

Jaký má původ?

Poznámka: Před 200 lety se narodil K. H. Mácha. Ale protože zemřel v listopadu, jeho osobnost jsme si připomněli 6. 11.

Nejlepší odpověď
hanulka11

slaví se mezinárodní den tolerance, proto buďme na své okolí tolerantní a nejen dnes

Další odpovědi
vagra

Z iniciativy UNESCO byl rok 1995 prohlášen Rokem tolerance Spojených národů a během něj byla připravena celosvětová kampaň za toleranci a nenásilí.
Výsledkem tohoto snažení je Mezinárodní den tolerance.

Zdroj: Podstatně zkráceno a upraveno- V.E.