annas

Víte, která událost je spojená s dnešním dnem?

Pohled do historie ne příliš vzdálené. Jaké byly důsledky této události?

Nejlepší odpověď
vagra

1.9.1939 -Zahájen útok Německa na Polsko-důsledkem byla 2.světová válka.

standa

1.9.2001 se oženil můj brácha, ale to vás asi moc nezajímá, co ? 🙂

vagra

Proč ne?
Gratuluji bráchovi.Zajímalo by mě,jaké to mělo následky? :D

Nebo důsledky už byly v kočárku? 🙂

standa

Hmm, o bráchu tentokrát vůbec nejde…, ale já jsem pak měl doma peklo (možná i nějakou malou válku), protože jsem se na té svatbě ožral jako hovado ☹

A ten datum 1.9.2001 si budu pamatovat dost dlouho.

annas

Stando, máte pravdu. Ale gratuluji k výročí.