annas

Víte, která jsou nejpopulárnější „vodní“ města v Evropě?

Místo ulic kanály, lidé jezdí do práce lodí a už po staletí vědí, že voda je záruka života, ale také velká hrozba.
Je tomu tak?

Nejlepší odpověď
1popelka1

Benátky, Amsterdam se svými grachty, Petrohrad-„Benátky severu“

Benátky už lákají turisty na holínky, protože je čím dál častěji sužují záplavy

Další odpovědi
aramah

Taky mně napadají jen ty Benátky.

oskar

A co Amsterdam,Rot­terdam,doufám,že jsem to napsal dobře? a vlastně celé Nizozemí.

Michal Kole

Tipuji Benátky v Itálii.