annas

Víte, kolik stojí nejdražší a nejexotičtější kočka světa?

Proč asi?

Nejlepší odpověď
verka

Viděla jsem dokument, kočka byla bez srsti,vůbec se mi nelíbila a ta cena taky né! Přesně si to nepamatuji, ale byl na ni pořadník. Já sice nemám exotickou kočičku, ale je moje nejdražší.

Další odpovědi
vagra

Exotická kočka, kterou vyšlechtil tým genetiků v americké laboratoři, je kříženec dvou divokých koček – afrického servala a kočky bengálské – s normální kočkou domácí. Kočka vyšlechtěná na zakázku, která je vysoká až 120 centimetrů, žije 25 let a může dosáhnout váhy více než 14 kilogramů.
Přítulná šelmička s nápadnými leopardími skvrnami a tygřími pruhy není žádné leopardí mládě, ale nejdražší kočičí mazlíček na trhu. Jmenuje se Ashera a její cena je 12 000 liber (463 000 korun).
To, že cena Ashery je mnohem vyšší než jiné značkové kočky, prý vyplývá z toho, že je u ní záruka kvality.

Zdroj: http://www.li­dovky.cz/nejdraz­si-kocka-na-svete-stoji-463-000-korun-ffb-/ln_noviny.as­p?c=A071031_000059_ln_no­viny_sko&klic=­222204&mes=071031_0