Avatar uživatele
annas

Víte, kolik stojí nejdražší a nejexotičtější kočka světa?

Proč asi?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? vagra, rynek878, anonym před 4973 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
verka

Viděla jsem dokument, kočka byla bez srsti,vůbec se mi nelíbila a ta cena taky né! Přesně si to nepamatuji, ale byl na ni pořadník. Já sice nemám exotickou kočičku, ale je moje nejdražší.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
vagra

Exotická kočka, kterou vyšlechtil tým genetiků v americké laboratoři, je kříženec dvou divokých koček – afrického servala a kočky bengálské – s normální kočkou domácí. Kočka vyšlechtěná na zakázku, která je vysoká až 120 centimetrů, žije 25 let a může dosáhnout váhy více než 14 kilogramů.
Přítulná šelmička s nápadnými leopardími skvrnami a tygřími pruhy není žádné leopardí mládě, ale nejdražší kočičí mazlíček na trhu. Jmenuje se Ashera a její cena je 12 000 liber (463 000 korun).
To, že cena Ashery je mnohem vyšší než jiné značkové kočky, prý vyplývá z toho, že je u ní záruka kvality.

Zdroj: http://www.li­dovky.cz/nejdraz­si-kocka-na-svete-stoji-463-000-korun-ffb-/ln_noviny.as­p?c=A071031_000059_ln_no­viny_sko&klic=­222204&mes=071031_0

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zvířata