hapiky

Víte, kolik měří specialista pro boj ve vysoké trávě?

Odpovědi
Lamalam

To záleží na průměrné výšce trávy v daném kraji. Už lituji ty borce, kteří jsou určeni pro boj ve Velké Británii.

ivzez

Víme.

Kepler

Dobrý specialista má vzrůst takový,aby se skryl i v pěstírně konopě indické, tedy „trávě“. Bamboo little boys vyhovují dokonale. V zimních podmínkách zase vynikají silničáři – sotva napadnou čtyři centimetry, už je není vidět.

hapiky

Letí, letí 52. Japončíci skurčibyci, schovali se v kukuřici, letí, letí 52