Bumbes

Víte kdy máte svátek?

Parodie na jména – Kalendář Míši a Ríši
http://www.stre­am.cz/kategori­e/115-kalendar-misi-a-risi

Nejlepší odpověď
annas

Bumbesi, buď je většina na koupališti, nebo nikdo nechce vědět, jak se na jeho jméno dívají Genzer a Suchánek. Zřejmě až pozdě večer přibudou zájemci. Přiznávám, že já tyto dva pány moc nemusím.

Odkaz na předchozí stránku mě víc potěšil.

Další odpovědi
panenka

Svátek mám 17.7. dívala jsem se na tvůj příspěvek Bumbesi a mohla jsem se příspěvku na Martinu jen zasmát.:-)jsou to opravdu čísla ti dva 🙂

GM

Já svátek nemám a vůbec mi to nevadí.