hanulka11

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kde-byl-vyroben-prvni-mobilni-telefon-a-jaka-to-byla-znacka

Mobilní telefon používáme každý den, a ani nevíme kdy a kdo ho vynalezl.
Mobil vlastně je zařízení fungující jako normální telefon, ale s možností použití
ve velkém prostoru, jinak telefon bez drátu. První mobilní telefon byl
zkonstruován před 33 lety, a to byl Motorola DynaTAC 8000X, který stal až 3995
dolarů (přibližně 120 000 korun), vážil kolem jednoho kilogramu a měl rozměry
33 × 4 × 9 cm, kterému se přezdívalo jak jinak než cihla. Vynálezcem telefonu je
Alexandr Bell, a vynálezcem mobilního telefonu je laboratoře firmy Bell a
americká Motorola.

Další odpovědi
Miroslavst

Po řádném prostudování snímku jsem dospěl k tomu, že ta žena je vlastně převlečený muž-agent C.I.A. a podává pravidelné hlášení.

verka

Také jsem zachytla video v novinkách a skutečně to vypadá jako mobil. Jediná uspokojivá odpověď v diskuzi byla, že je to náhodný vzkaz z minulosti nebo žert filmařů.

Hudler

K té ženě: myslím si, že ji pouze bolely zuby 🙂 Jednoduché vysvětlení.