Fazzz

Víte kdo všechno bude v porotě CS má talent?

Hodně se spekuluje o tom, že porota co byla v loňském roce bude v úplně jiné sestavě. Děkuji za odpověď.
Doplňuji:
Drap – tak mi na ní neodpovídejte, když vám je to úplně jedno. Já to vědět potřebuju, jelikož sestra do toho jde.

Nejlepší odpověď
Drap

Nevím, netuším a je mi to uplně jedno.
Doplňuji:
Ptala jsi se jestli víme, tak jsem odpověděl že nevím.Odpověď byla přesně podle zadání otázky. Pokud by jsi dala otázku : kdo bude v porotě, tak bych neodpovídal. Netušil jsem, že tam jde sestra, ale myslel jsem, že tě jenom zajímá, jestli víme .

Další odpovědi
vivatis

nejspíše ty co byli minule :D lidi byli se všema spokojení takže se porota asi nezmění

Dudny

Diskutuje se že by do kresla v porotě mohl usednout Vojta Dyk