kapka

Víte kdo ve skutečnosti tahá za nitky české politiky?

Já Vám to za chvíli řeknu i s odkazem na zdroj, to budete koukat! 😁
Doplňuji:
Věřte nebo ne, je to jeden mongolský šaman, vlastně je to ale Kazach. 🙂Cituji: „Není to poprvé, co šaman tahá za nitky české politiky. Přibližně před rokem na žádost několika Čechů žijících v Mongolsku seslal kletbu na Miroslava Kalouska a překazil obří ekotendr, který strážce státní pokladny prosazoval. Těžko říci, jestli to byla skutečně šamanova zásluha, česká vláda ale nedlouho poté podezřelou zakázku skutečně stopla.“
Celý článek zde http://ubdnes­.nolimit.cz/no­vinky/co-predpovedel-saman-v-mongolsku.html
Tak a víte to! 😁 Kdo se mnou jede do Mongolska na pokec se šamanem? 😁

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
quentos

Nevím

… ale tipnul bych to na ukrajinskou mafii. Klaus je prý její tajnou hlavou.

Další odpovědi
Michal Kole

Nevím

Rocker

Nevím

Doplňuji:
Ty tomuhle věříš?Češi kteří žijí v Mongolsku mají asi jiné starosti,než řešit kdo tady bude prezidentem.A že by někdo jel tak daleko,aby se na to zeptal šamana,který stejně neví,že nějaká Česká republika existuje,je taky nesmysl.

manon

Nevím

Doplňuji:
Nevěděla jsem to. Kolik stojí letenka do Mongolska?

Damiana

Nevím

Já ti věřím! Říkala jsem si, že to bude nějaký Kazach, ale já znám jen tohoto…

http://www.you­tube.com/watch?v=WH2CAB­cffAo&feature=y­outube_gdata_pla­yer

anonym

Vím, je to...

Asi ČEZ a podobné velké společnosti, ruské mafie už to tak netáhnou…

Lyn

Nevím

anonym

Vím, je to...

dle mého názoru rozhoduje ČEZ nebo jiná nadnárodní korporace. jinak ne nadarmo se říká, že politika má pouze odtáhnout pozornost lidí, aby nevěděli co se dějě ve světě.

kapka

Rockere, to zas bacha, v Mongolsku se ví o České republice všeobecně celkem dost.
Že za tím šamanem ti lidé byli, věřím taky. Jinak berte můj příspěvek trochu s nadsázkou…