annas

Víte, kdo je „pindulína“? Kdy se slovo používá?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
hanulka11

Ano

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/nevite-kdo-nebo-co-je-pindulina

Pindulína je prý ten druh děvčete, který tráví veškerý volný čas údržbou své osoby, na kterou potom láká samečky a nechá se jimi vydržovat

Další odpovědi
Andělé

Ne

Tak Barbakan mě zase pobavil…:-D))),co jiného může chlap odpovědět..:-D

anonym

Ne

Budu hádat! Zkomolenina „pendolína“,opak pindíka?

Damiana

Ano

Něco jako Zlatokopka, ale nižší „liga“.

Drap

Ne

Netuším, mám le pocit, že jsem to už slyšel, nebo možná někde četl.

dědapetr

Ano

Iva Pazderková – blondýna.

http://pinduli­na.sdeluje.cz/

lenka.seda

Ne

Ale teď si přečtu odpovědi a budu to vědět. 😉

verunka483

Ne

fablen

Ne

annas

Hanulka vysvětlila. Já jsem výraz ještě neslyšela.
Kaju se, nepodívala jsem se do lišty. To zase bude mela!!!

Barbakane, barbakane, jste nenapravitelný!

anonym

Annas,tak co mám tedy dělat,abych se napravil?

Andělé

😁))))))))

annas

Barbakane, reakce na vaše vysvětlení – pobavilo mně. Každý jsme, jaký jsme ..

Jsem zvědavá, zajímá mě, zda jste se dověděl něco o těch právech. Díky.

anonym

Annas,podívej­te,jsem už takový snad od narození.Někdy jsem zábavný,někdy protivný,také vstřícný,ale také i vlezlý.Prostě mám mnoho v sobě dobrého a i špatného.To kladné ale převládá.
Co se týká těch práv,tak jsem se už po tom nějak nepídil a docela je možné,že se to v něčem ukáže proti mé osobě.
Prosím.

Andělé

Se omlouvám,že se do toho pletu,ale nedá mi to nereagovat.
Barbakane,každý jsme nějaký,ale né každý o sobě tak upřímně mluví,tj.pěkné..a když převládá to dobré,tak tj.super,nééé?.:-))

annas

Já jsem nenapravitelná. V posledních dnech se mně nedaří. Měnila jsem stylizaci a hrubka – mě x mně.

anonym

I když některé chyby tazatelů či odpovídajících jsou do oči bijící ,přehlížím to, jak předseda družstevní lány!