kenyrts

Víte kdo je Gabriel García Márquez?

zde je jeho vyznání,které je pro všechny mé dobré virtuální přátelé:

http://letecka­posta.cz/161028882

Nejlepší odpověď
annas

Gabriel García Marquez, kolumbijský spisovatel a novinář píšící španělsky, představitel magického realismu, se uchýlil do ústraní z veřejného života ze zdravotních důvodů: rakovina lymfatických uzlin.

Váš odkaz je na poselství, jímž se loučí nejen se svými přáteli …

Krásná slova, ale smutná … nemoc si nevybírá …
Doplňuji:
M. slova: „Naučil jsem se, že člověk se na druhého může dívat shora jen v případě, kdy mu musí pomoci vstát.“

Další odpovědi
anonym

Smrt nemá smysl pro legraci.
G.G.M

anonym

Je to tak pravdivé,vybízí k zamyšlení každého přehodnotit své priority,pokud se mohu počítat mezi vir.přátele,děkuji!

Andělé

Kenyrtsi,
přiznám se,že jsem o něm neslyšela,ale jeho vyznání mě zaujalo. Je opravdu smutné,pravdi­vé,překrásné a hluboké…
Člověka to donutí se pozastavit a zapřemýšlet…krá­sa! 🙂

Drap

Vím,..mimo jiné i přítel Fidela