hanulka11

Víte, kde stojí zámek uprostřed starého krajinářského parku , kde se se svými pozoruhodnými hosty setkávala baronka?

Sidonie Nádherná?

Nejlepší odpověď
annas

Zámek ve Vrchotových Janovicích spolu s původním parkem je zajímavým prostorem s nenápadným, ale osobitým kouzlem. Zámek, ležící nedaleko města Benešov, se nachází v stejnojmenném městyse s přibližně 895 obyvateli – Středočeský kraj.

Za čas posledních soukromých majitelů Nádherných z Borutína, zejména v 1. polovině 20. stol., byl zámek pozoruhodným místem, kde se uprostřed starého krajinářského parku setkávali hosté baronky Sidonie Nádherné.

Zdroj: http://www.atlas­ceska.cz/stre­docesky-kraj/zamek-vrchotovy-janovice/