víte kde stála a proč spadla Babylonská věž?

Nejlepší odpověď
Marsyas

Stála v Babyloně a nechal jí spadnout bůh kvůli pýše lidstva. A to jsem nečetl bibli:-D

Další odpovědi
iceT

Lide chteli postavit tak vysokou vez,aby dosahli az do nebe,ale Bohu se to nelibilo a tak lid postihl tim,ze kazdemu dal jinou rec,lide na sebe mluvili,ale nerozumeli si a tak svou vez ani nedostaveli…
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Ba­bylonsk%C3%A1_v%C­4%9B%C5%BE

Miroslavst

Stála na místě nazývaném Bábel, tedy v Babylóně.
Věž byla postavena pro člověka a ne pro Boha.

verka

Já jen dodám, že mi není jasné proč bůh nechtěl, aby si lidé rozuměli- zmanení jazyků, a dnes se snažíme mluvit všichni jedním, abychom si rozuměli.

anonym

A kdy už spadne Evropská unie?